Kopia Kopia Synergy2021NV! (16).png

Idealne schematy modelowania
według punktów

Trafne i przejrzyste schematy, lekkie i łatwe w obsłudze, pozwolą Ci je dobrać i dostosować do każdego klienta

Jak to szkolenie zmieni Twoje zawodowe życie?
3.png
Podniesiesz
jakość usług
Dzięki wiedzy z zakresu modelowania spojrzenia będziesz w stanie zaproponować klientkom stylizacje zaprojektowane indywidualnie dla nich.
1.png
Uzyskasz
ekspercką wiedzę
Podniesiesz swoje kompetencje i umiejętności bazując na sprawdzonych metodach stosowanych przez tysiące Stylistek na całym świcie.
2.png
Zwiększysz
swoje zarobki
Wyższa jakość usług, indywidualne podejście do klientki i perfekcyjne metody modelowania zapewnią Ci finansową stabilizację na wysokim poziomie.
Opatentowany system modelowania
Beauty Look!
Już ponad 20 000 stylistek na całym świecie nauczyło się skutecznych schematów Beauty Look i efektywnie z nimi pracuje.

Trafne i przejrzyste schematy, lekkie i łatwe w wykonywaniu pozwolą Ci je dobrać i dostosować do każdej klientki.

Opatentowane schematy modelowania
w przedłużaniu rzęs: łączony, wydłużenie, zaokrąglenie i wiele innych unikalnych schematów oraz sposobów na ich nadanie każdemu oku!
Ekstra Elongation +4 (mocno widoczne wyd
andreeva.jpg
Co czeka Cię na szkoleniu?

Efekty modelujące „Beauty look”

Klasyfikacja i funkcje aplikacji (wydłużanie, zaokrąglanie i łączone efekty).

Opis krok po kroku, jak zbudować każdy efekt

Nieskończone możliwości zmiany efektów

Modelowanie oparte na budowie powieki i zbudowane na głównych punktach powieki górnej i dolnej

Znaczniki schematu piękna

Prawidłowe zrozumienie i dokładna interpretacja obwodów

Narzędzia do modelowania

Iluzje optyczne

Praktyczne szkolenie na specjalnych symulatorach

Zalecenia dotyczące fotografowania prac w korzystnych kątach

Z czego składa się kurs?
5 lekcji online
Dostęp do platformy otrzymujesz od razu po zakupie. Nagrania kursu możesz obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie w ciągu 30 dni.
Tylko ważne informacje
Żadnego lania wody! Wszystko jasno
i na temat. Jedną z zasad szkoły Beauty Look jest to, że szanujemy Twój czas! To najcenniejszy zasób.
Materiały dodatkowe
W ramach kursu otrzymujesz bonusy. Karta klienta + dokumenty do pracy klientem.
Instruktaż
W ramach lekcji możesz pobrać podręcznik i specjalne ćwiczenia do opracowywania schematów.
Po ukończeniu kursu otrzymasz
Certyfikat Przeszkolenia
21263208.png

Dziś Beauty Look jest pierwszą i jedyną szkołą w Rosji, która posiada państwową licencję na prowadzenie zajęć edukacyjnych w zakresie przedłużania rzęs!

Oznacza to, że możesz uzyskać prawdziwy zawód zgodny z wymogami GOST 56396-2015  oraz oficjalny dokument potwierdzający Twoje kwalifikacje.

Ekstra Elongation +4 (mocno widoczne wyd
SZKOLENIE: Idealne schematy modelowania według punktów
autorski kurs Iriny Andreevej
Irina Andreeva
Autorka bestsellerowego Poradnika
- Modelowanie Spojrzenia "Beauty Look" i szkolenia online “Idealne schematy modelowania wg punktów”
Ekspertka nr 1 w modelowaniu oczu, założycielka, główna metodystka i czołowa trenerka największej szkoły stylizacji rzęs
i brwi Beautylook School z ponad 15-letnim doświadczeniem.

Jej szkoła posiada ponad 50 filii i dziesiątki tysięcy wiernych i zadowolonych kursantek na całym świecie!