Kopia Kopia Synergy2021NV!.png

PORADNIKI

Jeżeli lubisz mieć wiedzę zawsze pod ręką to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Specjalnie

z myślą o Stylistkach z branży Beauty przygotowuję Poradniki, które są pełne uniwersalnej wiedzy. Znajdziesz tu także materiały stworzone przez największe światowe autorytety w  stylizacji spojrzenia. Część materiałów możesz nawet pobrać bezpłatnie.

WIEDZA ZAWSZE POD RĘKĄ 

okładki.png

BEZPŁATNIE

15 Sposobów Mistrzyni na
Skrócenie czasu aplikacji rzęs

To wyjątkowy Poradnik, dzięki któremu poznasz 15 niezawodnych sposobów na wykonywanie aplikacji w krótszym czasie bez utraty jakości. To prawdziwy "must have' każdej Stylistki Rzęs.

okładki (3).png

459,00 ZŁ

Modelowanie spojrzenia
- Beauty Look

Pokaż i wyjaśnij klientkom różnorodność efektów, schematów, kombinacje narzędzi do modelowania oczu i pracę z kolorem. Poradnik "Modelowanie Spojrzenia - Beauty Look" to wyjątkowe narzędzie do pracy z klientką. Dzięki niemu dopasujesz idealnie wszystkie parametry stylizacji do Klientki.

okładki (1).png

BEZPŁATNIE

Content Plan Stylistki
- wzór na 30 dni

Zastanawiasz się jak zacząć prowadzić swoje biznesowe konto na Instagramie? Nie masz czasu na wymyślanie tematów na posty? Skorzystaj z naszego Content Planu, w którym znajdziesz pomysły na posty na 30 dni.

Kopia PORADNIK.png

JUŻ WKRÓTCE

okładki (2).png

47,00  ZŁ

20 zasad trwałej aplikacji rzęs

Chcesz zwiększyć trwałość wykonywanych aplikacji? Zdarza się, że klientki wracają z reklamacją lub rzęsy zwyczajnie trzymają się zbyt krótko? Ten Poradnik jest dla Ciebie. 

Poradnik Stylistki brwi

Wszystkie najważniejsze informacje na temat stylizacji brwi, narzędzi, technik i potrzebnego sprzętu, a także triki oraz porady biznesowe. To wszystko znajdziesz w Poradniku Stylistki Brwi.

 
  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona
Synergy bb navy.png