top of page
Kopia Kopia Synergy2021NV!.png

SZKOLENIA
DLA STYLISTEK
RZĘS I BRWI

Jeżeli jesteś Stylistką  Rzęs lub Brwi i chcesz się rozwijać to jesteś w dobrym miejscu! Na tej stronie znajdziesz specjalnie przygotowane i wyselekcjonowane materiały, jakie pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz dostarczą wiedzy, która wpłynie na jakość Twoich usług.

WYBIERZ IDEALNE SZKOLENIE DLA SIEBIE

1.png

Perfekcyjna Technika 2.0

2.png

Idealne schematy modelowania
według punktów

4.png

20 zasad trwałej aplikacji rzęs

Perfekcyjna Technika 2.0 to 8-tygodniowe kompleksowe szkolenie online. Po jego ukończeniu będziesz posiadać zarówno wiedzę techniczną jak i biznesową niezbędną do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej kariery w branży Beauty. 

Szkolenie opracowane przez wybitną ekspertkę w dziedzinie stylizacji spojrzenia - Irinę Andreevą. Szkolenie jest uzupełnieniem wiedzy zawartej w Poradniku "Modelowanie Spojrzenia - Beauty Look". Może jednak stanowić odrębny element ścieżki rozwoju. 

Dzięki kursowi posiądziesz wiedzę, która pomoże Ci być spokojną o wykonaną aplikacje, w związku z czym klientki będą powracać tylko w przypadku kolejnego zabiegu przedłużania!

5.png
8.png

Efekt Kim Kardashian

Master Class:
Architektura i Geometria Brwi

Podczas szkolenia Viktoria podzieli się z wami ciekawymi wariantami, schematami, przejściami, łączeniem długości i skrętów.

Dzięki temu nagraniu posiądziesz wiedzę na temat tego jak musi wyglądać profesjonalna stylizacja brwi, co zapewni Ci dobry start w twojej karierze albo pomoże uzupełnić braki. 

Kotwica 1
  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona
Synergy bb navy.png
bottom of page