top of page
Kopia Kopia Synergy2021NV!.png

SZKOLENIA
BIZNESOWE

Bycie świetną Stylistką to już połowa sukcesu, jednak aby prowadzić swój biznes świadomie warto zdobywać wiedzę na temat zagadnień, które pomogą Ci sprzedawać więcej, lepiej zarządzać zespołem, swoim czasem i środkami!

WYBIERZ IDEALNE SZKOLENIE DLA SIEBIE

9.png

Mistrzyni sprzedaży

w branży Beauty

7 dni intensywnego szkolenia, które pozwoli Ci wielokrotnie zwiększyć sprzedaż Twoich usług, szkoleń i produktów, dzięki czemu będziesz mogła mniej pracować i więcej zarabiać!

14.png

Hashtagownia Full

Autorski kurs Marty Kaczmarski, dzięki któremu dowiesz się jak zwiększyć zasięg postów na Instagramie, nawet 20-krotnie, tylko dzięki hashtagom.

Kopia okładki.png

Zespół Marzeń

Autorski kurs Julii Kravchenko. Dzięki niemu dowiesz się jak stworzyć Zespół, który stanie się mocnym filarem dla rozwoju Twojej firmy. Jak zarządzać mądrze zespołem aby sukces był tylko kwestią czasu.

10.png

Twoja marka osobista

na Instagramie

Jest to szkolenie, dzięki któremu ustalisz swoją strategię rozwoju profili w Social Media, nauczysz się budować trwałe relacje ze swoimi obserwatorami oraz zbudujesz markę osobistą, która sama sprzedaje!

11.png

Mortadela PRO + Schemat

podniesienia cen usług

13.png
12.png

Instagram Booster

Muzyka w Instagram Stories

5 niezawodnych sposobów na to, jak pobudzić do życia konto na Instagramie, które utknęło w martwym punkcie.

Nauczysz się jak tworzyć krótkie filmy, które znacznie podniosą oglądalność Twoich Instagram Stories oraz spowodują, że Twoja widownia będzie chętnie wracać na Twój profil na Instagramie.

Kopia okładki (1).png

Lash Trener

Podczas tego kursu zrozumiesz nie tylko jak zrobić pierwszy krok w karierze szkoleniowca, ale również następne kroki na drodze do odnoszącego sukcesy centrum szkoleniowego.

Kotwica 2
  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona
Synergy bb navy.png
bottom of page