top of page
Kopia Kopia Synergy2021NV!.png

LEKCJE ONLINE

Szukasz rozwiązania konkretnego technicznego problemu? Chciałabyś podszkolić swoją technikę w zakresie doboru skrętów lub przygotowania rzęs do aplikacji? W tym miejscu znajdziesz nasze lekcje ONLINE. To wiedza w pigułce przekazana w prosty i jasny sposób. 

UZUPEŁNIAJ WIEDZĘ I ZDOBYWAJ NOWE UMIEJĘTNOŚCI

21.png
499,00 zł

Algorytm pracy i sposoby
skrócenia czasu aplikacji 

Podczas tej lekcji dowiesz się jak w kilku prostych krokach opracować algorytm Twojej pracy oraz jak dzięki temu  skrócić czas aplikacji nie tracąc na trwałości i estetyce wykonania.

16.png
97,00 zł

Usuwanie rzęs

Z tej lekcji dowiesz się wszystkiego o potrzebnych narzędziach, a także tego jak wykonać całą procedurę maksymalnie bezpiecznie dla klientki. Nauczysz się kiedy należy zastosować mechaniczne usuwanie rzęs. Zobaczysz także film instruktażowy z usuwania rzęs krok po kroku.

17.png
499,00 zł

Idealny odstęp od powieki

Z tej lekcji będziesz miała okazję nauczyć się jaki powinien być idealny odstęp od powieki, jak prawidłowo wykleić wewnętrzne kąciki i jak poradzić sobie z uchylającymi się powiekami.

15.png
197,00 zł

Przygotowanie rzęs
do aplikacji

Podczas tej lekcji dowiesz się jak prawidłowo przygotować rzęsy do aplikacji, żeby Twoje klientki były zawsze zadowolone! Podpowiemy jakich produktów użyć do przygotowania rzęs do aplikacji. Pokażemy także proces przygotowania rzęs krok po kroku.

20.png
499,00 zł

Powierzchnia łączenia
i jednokierunkowość rzęs

Podczas tej lekcji dowiesz się czym jest powierzchnia łączenia i jak ją wyznaczyć w prawidłowy sposób. Nauczysz się także wszystkiego na temat jednokierunkowości rzęs w stylizacji.

18.png
499,00 zł

Idealne poziomowanie
i równe przejścia

Ta lekcja pomoże Ci lepiej zrozumieć czym jest poziomowanie w stylizacji rzęs. Z tej lekcji dowiesz się czym jest rzędowości i na co wpływa, jakie są sposoby tworzenia rzędowości i jak wygląda profesjonalne budowanie płynnych przejść w stylizacji.

19.png
499,00 zł

Dobór i mieszanie skrętów

Ta lekcja zawiera w sobie wiedzę na temat dostępnych skrętów rzęs. Dowiesz się z niej jak dobrać odpowiedni skręt do twarzy klientki i jak mieszać dostępne skręty aby uzyskać spektakularny efekt.

Kotwica 4
  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona
Synergy bb navy.png
bottom of page