DSC_6111.jpg

Nadia Poliszczuk

Założycielka i Dyrektor
Szkoły Biznesu Beauty "Synergy"

• Wielokrotna mistrzyni międzynarodowych mistrzostw przedłużania rzęs,

• Dyplomowany pedagog,

• Czołowa instruktorka stylizacji brwi i rzęs w Polsce,

• Międzynarodowa jurorka,

• Wykładowczyni na wielu konferencjach branżowych

• Autorka własnych programów szkoleniowych

• Organizator Mistrzostw i Konferencji Lash Week 2019

• Stylistka rzęs z ponad 10 – letnim doświadczeniem, instruktor
    z ponad 7 – letnim doświadczeniem

• Autorka legendarnego 8-tygodniowego kursu online dla stylistek rzęs "Perfekcyjna Technika 2.0".

Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk
to miejsce, które powstało z pasji do pięknego spojrzenia. Wierzymy, że najwyższa jakość to wynik ciężkiej pracy, która wykonywana jest z sercem.

Dzięki takiemu podejściu zbudowaliśmy ofertę profesjonalnych szkoleń z zakresu szeroko pojętej stylizacji rzęs i brwi, które realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami i przy zastosowaniu efektywnych,  autorskich metod nauczania.

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do kursantek, rozbudowana część teoretyczna jak i praktyczna każdego kursu, oraz pełne wsparcie po zakończeniu szkolenia.

Oprócz szkoleń stacjonarnych w ofercie mamy szkolenia online, lekcje oraz webinary zarówno z Nadią Poliszczuk jak i z zagranicznymi instruktorkami. Zajęcia w naszym centrum szkoleniowym prowadzi jednocześnie kilku instruktorów.

DSC_6669.jpg
DSC_3367.jpg

Posiadamy wpis do RIS (Rejestru Instytucji Szkoleniowych) co pozwala odbyć u nas szkolenia finansowane z Funduszy Europejskich.

Ponadto dla wszystkich kursantek Synergy Beauty Business School przygotowane zostały atrakcyjne oferty dodatkowe i inne korzyści,

między innymi:

• dołączenie do zamkniętej grupy absolwentek Synergy Beauty Business School na Facebooku – gdzie można pochwalić się swoimi stylizacjami lub poprosić o feedback do swoich prac,

• rabat na pierwsze zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym
    na zakup niezbędnych materiałów do pracy ,

• zniżki na szkolenia online i webinary prowadzone przez Nadię Poliszczuk (5% rabatu w sklepie internetowym),

• stałe i nieograniczone wsparcie instruktora.​

Pozytywne ukończenie szkolenia wiąże się z otrzymaniem
Certyfikatu Synergy Beauty Business School. Certyfikaty są rozpoznawane i doceniane w branży, dzięki czemu stanowią cenne potwierdzenie umiejętności i zwiększają szanse na rynku pracy.

Jesteśmy dumni ze wszystkich absolwentek Synergy Beauty Business School,
które są dla nas najlepszą wizytówką.
Oferujemy im najlepsze możliwe wsparcie, ponieważ naszą misją jest
otwieranie stylistkom drogi do mistrzostwa."

- NADIA POLISZCZUK