top of page
Kopia Kopia Synergy2021NV! (7).png

PORADNIK:

Modelowanie Spojrzenia

"Beauty Look"

Dowiedz się więcej na temat bestsellerowego Poradnika Iriny Andreevej i poznaj skuteczny system modelowania Beauty Look

Skuteczny system modelowania "Beauty Look"

Pokaż i wyjaśnij klientkom różnorodność efektów, schematów, kombinacje narzędzi do modelowania oczu i pracę z kolorem.

Poradnik sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze ciekawsza, jakościowa i różnorodna. Stanie się on Twoim wiernym przyjacielem na długie lata, a klientki będą zachwycone z wyjątkowego podejścia i wysokiego poziomu Twojej pracy.

image.jpeg.jpg
Ten Poradnik jest odpowiedzią
na codzienne problemy Stylistek Rzęs
Przeczytaj i sama sprawdź czy, któryś z nich Ty także spotykasz
w swojej codziennej pracy.

1

Kłopot z doborem skrętów

2

Tłumaczenie Klientce

3

Strach przed kolorem

4

Używanie ciągle dwóch, trzech znanych skrętów ze strachu przed popełnieniem błędu. Zamykasz sobie tym samym drogę do perfekcyjnej stylizacji.
Modelowanie twarzy
Odpowiednio dobrana stylizacja potrafi bardzo wyraźnie zmienić wizualnie całą twarz. Ale czy wiesz jak wykonać taką stylizację, która optycznie rozciągnie zbyt blisko osadzone oczy, lub podniesie opadającą powiekę?

5

Jak wytłumaczyć Klientce obrazowo jaki efekt możecie osiągnąć odpowiednią stylizacją jeżeli dobierzecie indywidualnie stylizację. Ona nie zna branżowego języka.
Brak systematyzacji

6

Udało Ci się zrobić klientce piękne rzęsy ale od jej ostatniej wizyty minęło już tyle czasu, że musisz cały schemat obmyślać na nowo? Z Poradnikiem wszystkie schematy masz opisane i rozrysowane w jednym miejscu już na zawsze.
Kolorowe rzęsy oglądasz tylko na Instagramie?
Nigdy nie wiesz, czy Klientka nie będzie wyglądać w jakimś kolorze śmiesznie lub teatralnie.
Słaba wydajność
Obmyślanie i planowanie koncepcji całej stylizacji zawsze zabiera Ci bardzo dużo czasu,
a Klientka chce wyjść od Ciebie jak najszybciej. Skróć czas aplikacji dzięki zestawom gotowych schematów i już nigdy nie martw się tym jak dobrać idealną stylizację.
Jak ten Poradnik zmieni Twoje zawodowe życie?
3.png
Podniesiesz
jakość usług
Dzięki wiedzy z zakresu modelowania spojrzenia będziesz w stanie zaproponować klientkom stylizacje zaprojektowane indywidualnie dla nich.
1.png
Uzyskasz
ekspercką wiedzę
Podniesiesz swoje kompetencje i umiejętności bazując na sprawdzonych metodach stosowanych przez tysiące Stylistek na całym świcie.
2.png
Zwiększysz
swoje zarobki
Wyższa jakość usług, indywidualne podejście do klientki i perfekcyjne metody modelowania zapewnią Ci finansową stabilizację na wysokim poziomie.
Kopia Kopia Kopia Synergy2021NV!.png
Pokochają go także Twoje klientki
Dzięki poradnikowi będziesz w stanie jeszcze przed rozpoczęciem stylizacji zobrazować Klientce efekt jaki możecie osiągnąć stosując odpowiednie rozwiązania. Pokaż jej dokładnie jak może wyglądać jej spojrzenie gdy wybierze dany kolor lub objętość rzęs! Poziom świadomości i zadowolenia Twoich klientek wzrośnie nieporównywalnie!
Co dokładnie znajdziesz w Poradniku?
4.png
50 stron materiału wizualnego dla Stylistki i Klientki - gotowe schematy modelowania oraz wzory, które będziesz mogła przedstawić swojej Klientce
4.png
pełną wizualizację: schematy, skręty, kombinacje objętości, promyki, dobór stylizacji kolorowych do poszczególnych oczu klientek itp.
4.png
wszystkie rodzaje schematów, które pomogą Ci wyraźnie wyjaśnić klientkom różnice między efektami (wydłużające, zaokrąglające, neutralne, łączone)
4.png
charakterystykę porównawczą schematów z użyciem różnych narzędzi modelowania
Projekt bez tytułu (30).png
Irina Andreeva
Autorka bestsellerowego Poradnika
- Modelowanie Spojrzenia "Beauty Look"
Ekspertka nr 1 w modelowaniu oczu, założycielka, główna metodystka i czołowa trenerka największej szkoły stylizacji rzęs i brwi Beautylook School z ponad 15-letnim doświadczeniem.

Jej szkoła posiada ponad 50 filii i dziesiątki tysięcy wiernych i zadowolonych kursantek na całym świecie!
Za co płacisz?
Najważniejsza jest dla nas transparentność i to
byś dobrze wiedziała co wpływa na cenę Poradnika.
4
Narzędzie do pracy z klientami
Poradnik Modelowanie Spojrzenia "Beauty Look" nie jest kolejnym branżowym podręcznikiem to wiedza techniczna opakowana w taki sposób abyś mogła na nim pracować razem z Klientką i pokazywać jej obrazowo jaki efekt osiągniecie odpowiednią stylizacją dopasowaną do kształtu, a nawet koloru jej oka.
5
Precyzyjnie określone schematy
W Poradniku znajdziesz rozrysowane gotowe schematy, określone z matematyczną precyzją. Dobierzesz idealne stylizacje do każdego kształtu oka oraz twarzy i zapomnisz o problemach związanych z doborem kolorowych rzęs
6
Poradnik otrzymasz od nas w wersji drukowanej. Oprawa wizualna oraz format Poradnika specjalnie zostały dobrane tak abyś w wygodny sposób mogła pracować na nim także z Klientką podczas jej wizyty w salonie. Ten przepięknie ilustrowany Poradnik będzie służył Ci przez wiele lat.
Gotowa drukowana wersja
1
Opatentowana metoda
Modelowanie spojrzenia według schematów to autorska metoda Iriny Andreevej na bazie której powstał Poradnik. Korzystają z niego nieprzerwanie tysiące stylistek na całym świecie. Przygotowanie Poradnika zajęło setki godzin pracy samej Iriny oraz wielu specjalistów.
2
Dziesiątki godzin tłumaczeń
Poradnik został przetłumaczony osobiście przez Nadię Poliszczuk aby zachować 100% zgodności z oryginałem i zachować wszystkie wartości języka technicznego, którym operują Stylistki. Dzięki temu masz gwarancję, że korzystasz z oryginalnej wiedzy przekazywanej przez autorkę.
3
Chociaż Metoda Iriny jest znana już w wielu miejscach na świecie to ściągnięcie jej do Polski wcale nie było ani łatwym, ani tanim zadaniem. Jako dystrybutor płacimy autorce tantiemy za każdy sprzedany egzemplarz. Również zdobycie praw do dystrybucji wymagało dni wymagających negocjacji.
Wiele dni negocjacji
Opinia Nadii Poliszczuk
Przez lata praktyki miałam okazję nie tylko wziąć udział w kilkunastu szkoleniach stylizacji rzęs, ale również organizować takie szkolenia w Polsce z zagranicznymi instruktorkami.

Dobrze pamiętam jak efektem wybuchu bomby w mojej głowie stało się zaawansowane dwudniowe szkolenie Iriny Andreevej z modelowania oczu.
Ten genialny autorski system modelowania według punktów sprawdza się idealnie w pracy i daje mnóstwo możliwości świadomej stylistce rzęs.
Przede wszystkim sprawia, że nie jest się szablonową stylistką tylko prawdziwą Artystką stylizacji rzęs.

Dzięki niemu dopasowuję poszczególne narzędzia modelowania oczu indywidualnie do każdej klientki i jestem w stanie przewidzieć efekt końcowy. Już dawno pożegnałam się ze strachem, że efekt nie będzie taki, jak zakładam na początku stylizacji.

W Poradniku, który stworzyła Irina i do zakupu, którego Cię bardzo zachęcam są przedstawione nie tylko schematy. Są w nim również porównania efektów z użyciem różnego rodzaju narzędzi modelowania oczu. Znajdziesz w nim tyle materiału dydaktycznego, że z pewnością pomyślisz, iż jest on lepszy niż niejedno szkolenie ze stylizacji.

Po tym jak przetłumaczyłam ten poradnik na język polski i w wersji końcowej wzięłam go do rąk, stwierdzam, że jako zaawansowana stylistka bez mrugnięcia okiem zapłaciłabym za niego nawet i 1000 zł!

Jest to cudowne narzędzie do codziennej pracy stylistki rzęs, które odpowiednika nie ma nie tylko na rynku polskim, ale na całym świecie.
Dlatego nie zastanawiaj się ani chwili przed zakupem tego Poradnika, szczególnie jeżeli chcesz zostać i być najlepszą stylistką w swojej okolicy, wyróżniać się wśród konkurencji i być zawsze na topie!
Kopia_Kopia_Kopia_Ko.png
PORADNIK: Modelowanie spojrzenia "Beauty Look"
bestsellerowy poradnik Iriny Andreevej
Cena: 459 zł
Jesteś Instruktorem
stylizacji rzęs?
Dołącz do Nas i zostań dystrybutorem tego wyjątkowego Poradnika. Wypełnij formularz i daj znać jaka forma współpracy jest dla Ciebie najbardziej interesująca!
Napisz do nas na adres szkolasynergy@gmail.com, a my wyślemy do Ciebie ofertę współpracy!
DSC_0822_edited.png
 • Czym właściwie jest ten Poradnik?
  Jest to katalog, za pomocą którego możesz wizualnie pokazać klientom różne opcje schematów i efektów modelowania oczu. Klienci zobaczą, jak dodając narzędzia do modelowania i łącząc je ze sobą, wzmacniając i osłabiając wybrane schematy, możesz uzyskać tysiące opcji efektów modelowania.
 • Czy mogę wykorzystać schematy zawarte w Poradniku na swoich szkoleniach?
  Poradnik jest jedynie narzędziem, dzięki któremu możesz wizualnie pokazać klientowi jak będą wyglądać poszczególne efekty. Są w nim również zawarte gotowe schematy. Niemniej jednak Poradnik nie zastąpi szkolenia z budowania schematów - mapowania czy pełnego szkolenia z modelowania oczu. Jeżeli chcesz nauczyć się tego jak budować poszczególne schematy modelowania pokazane w Poradniku zachęcamy do skorzystania ze szkolenia online "Idealne schematy modelowania wg punktów" od Iriny Andreevej. Skorzystaj z linku do zakupu Poradnika wraz z kursem online tutaj https://cristelle.elms.pl/s/pakiet-modelowanie.htm...
 • Czy dzięki Poradnikowi nauczę się budować schematy i wykonywać modelowanie oczu?
  Wszystkie schematy, techniki i metody przedstawione w Poradniku są własnością intelektualną Szkoły i autora Iriny Andreevej na podstawie patentu na wynalazek N2655292. Zabronione jest wykorzystywanie tego materiału bez zgody autora zarówno do celów komercyjnych, jak i niekomercyjnych (dystrybucja, sprzedaż i odsprzedaż). Odpowiedzialność za nielegalne korzystanie z przedmiotów praw autorskich jest przewidziana w artykule 146 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej i może zostać ukarana karą pozbawienia wolności do 6 lat. Poradnik w polskiej wersji językowej jest utworem w rozumieniu Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych i podlega ochronie prawnej. Wszelkie prawa do Poradnika w polskiej wersji językowej przysługują Synergy sp. z o.o. Naruszenie praw autorskich do Poradnika w polskiej wersji językowej podlegać będzie odpowiedzialności prawnej.
Kopia Kopia Synergy2021NV! (9).png
Skontaktuj się z nami
Z chęcią opowiemy Ci więcej o naszych produktach i doradzimy jak zaprojektować ścieżkę kariery uszytą na miarę Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych!
 • Facebook - Biały Krąg
 • YouTube - Biały Krąg
 • Instagram - Biały Krąg
 • Facebook
 • Instagram
 • Czarny YouTube Ikona
Synergy bb navy.png
bottom of page