EFEKT

KIM KARDASHIAN

z Viktorią Bezpalenko

okładki (7).png

CZYM JEST EFEKT KIM KARDASHIAN?

Kim Effect cieszy się ogromną popularnością.
Aby go wykonać należy zmieszać rzęsy przedłużone metodą klasyczną oraz rzęs przyklejonych punktowo w formie skupionych promieni. Ta metoda prezentuje się zjawiskowo nawet na cienkich naturalnych rzęsach i sprawia, że spojrzenie wygląda spektakularnie!

Opanuj do perfekcji tę wymagającą metodę i zachwyć swoje Klientki idealną stylizacją w stylu Kim Kardashian.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

dla Stylistek, które chcą ciągle się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę na najwyższym poziomie i chcą uczyć się od największych branżowych autorytetów

dla Stylistek, które są świadome tego, że znajomość różnych efektów bezpośrednio przekłada się na zadowolenie Klientki

dla Stylistek, które  interesują się trendami w stylizacji i chcą oferować swoim klientkom najwyższą jakość usług
i szerokie portfolio

okładki (6).png

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

jak prawidłowo łączyć skręty

praca w rzędach pozwalająca osiągnąć najmocniejszy kontrast przejść

efekt poszarpany, jaka jest jego tajemnica?

jak osiągnąć zamierzony efekt?

promienie Kim Kardashian w skręcie

efekt korony

który efekt jest najbardziej praktyczny w noszeniu

różne opcje “Kim Kardashian” w efektach naturalnym, wiewiórki, lalki, kocim oku.

efekt korony

Z CZEGO SKŁADA SIĘ  KURS?

125 minut nagrania szkoleniowego

Podczas szkolenia Viktoria tłumaczy krok po kroku jak stworzyć na oku efekt Kim Kardashian dostosowując go do specyfiki oka klientki, kształtu twarzy i objętości jaką Klientka  chce uzyskać.

Przykłady wykonania efektu

Aby lepiej zrozumieć jak wygląda efekt Kim w poszczególnych wariantach będziesz miała okazję zobaczyć przykłady stylizacji z użyciem tego efektu.

Gotowe schematy stylizacji

Ogromną zaletą tego kursu są przedstawione przez Viktorię gotowe schematy tworzenia stylizacji z efektem Kim. Możesz je przetestować i wykorzystać bezpośrednio po ukończonym szkoleniu.

Praktyczne wskazówki od Viktorii

Viktoria Bezpalenko to autorytet w dziedzinie modelowania spojrzenia i wielokrotna Mistrzyni, a także co najważniejsze wieloletni praktyk. Dzięki temu podczas szkolenia przekazuje nie tylko wiedzę ale także dzieli się swoimi trikami, które pozwolą Ci osiągać spektakularne efekty.

fds.PNG

SPRAWDŹ  CO O NASZYCH SZKOLENIACH

MÓWIĄ STYLISTKI:

Opinie naszych Kursantek są dla nas bardzo ważne.

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i dużoooo wiedzy! Duża dawka wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Najlepsza inwestycja.

Klaudia Świat

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie!

A jak się rozwijać to właśnie w Synergy Kurs przerósł moje najśmielsze oczekiwania, dawka wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej - nie do opisania! Polecam.

Patrycja Bartoszewska

Bardzo polecam kursy i webinary online z których korzystam. Ogrom wiedzy, pomoc Pani Nadii nieoceniona!

Magdalena Stefaniak

KURS: 20 zasad

trwałej aplikacji rzęs

• 125 minut szkolenia

• Gotowe schematy stylizacji

• Przykładowe stylizacje na różnych typach urody

• Rabat 10% na zakupy w sklepie lashbutik.pl

• Dostęp do zamkniętej Grupy FB dla Kursantek

Cena:

okładki (7).png
Bezpalenko.JPG.jpg

Prowadząca:

VICTORIA BEZPALENKO

Właścicielka 4 salonów i akredytowanego

centrum szkoleniowego.​

Międzynarodowa ekspertka i trenerka w dziedzinie stylizacji rzęs.

Jej mistrzowskie kursy odbywały się nie tylko w Rosji, ale także we Włoszech, Austrii, Polsce, Hiszpanii, Turcji, Kazachstanie, Mołdawii, Wietnamie, Izraelu i Francji.

Sędzina Międzynarodowych i Europejskich Mistrzostw Rzęs.

Zdobywczyni nagrody Lidera Roku w nominacji „Najlepsza sieć salonów przedłużania rzęs na Krymie”