SynergyBBSonline-nadpis-v.3_edited.png

PRZYKŁADY POSTÓW
NA 30 DNI

DSC_0822_edited.png
Już za chwilę otrzymasz możliwość pobrania bezpłatnego Content Planu dla stylistki na cały miesiąc...
Jestem przekonana, że bardzo ułatwi Ci on prowadzenie profili w Social Media !

Wdrażaj go w życie każdego dnia, a zauważysz znaczne zwiększenia liczby potencjalnych klientek !
Ale zanim pobierzesz plik, zapraszam do zapoznania się z ofertą, przygotowaną specjalnie dla Ciebie.
?
Czy Twój profil na Instagram dostarcza Ci nowych klientów?
?
Czy wiesz, jak budować markę osobistą, która będzie
sama sprzedawać Twoje usługi?
?
Czy masz plan i strategię rozwoju swojego profilu
na Instagramie?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś "NIE",
mamy dla Ciebie wyjątkowy kurs!

Poznaj kurs online
"Twoja Marka Osobista na Instagramie!"

godzin materiałów wideo

lekcji w kursie

modułów tematycznych

dodatkowych nagrań

Bildschirmfoto-2019-05-09-um-14.30.40.pn

SZYMON MIERZWA

Specjalista Social Media

Od lat szkoli się i pomaga firmom osiągać świetne rezultaty sprzedażowe, a także współpracuje z osobami ze świata show biznesu i klientami indywidualnymi. Pomaga im dotrzeć do większej liczby odbiorców i zarabiać więcej ze swojej obecności w Internecie. Cała idea tego, co robi zawiera się w jednym zdaniu:

„Uwielbiam inspirować ludzi do zmiany, bo liczą się ludzie, nie liczby."

To właśnie z takim nastawieniem wygrasz w Social Media! Weryfikują to wyniki klientów Szymona oraz to, co do dzisiejszego dnia udało mu się osiągnąć.

NADIA POLISZCZUK

Założycielka i dyrektor szkoły biznesu Beauty dla stylistek rzęs i brwi "Synergy"

Poznałam Szymona podczas wspólnego udziału w warsztacie z tworzenia kursów online. Od samego początku zafascynował mnie swoim profesjonalnym oraz niestandardowym podejściem do rozwoju marki osobistej oraz budowania relacji w Social Media.

Już po zastosowaniu pierwszych jego wskazówek poczułam wiatr w żaglach i zaczęłam inaczej postrzegać prowadzenie naszych profili firmowych na Instagramie.

Przerobienie kursu oraz zastosowanie wskazówek i strategii w nim zawartych, spowodowało intensywny rozwój naszych profili oraz stały dopływ nowych klientów.

Uważam, że każdy specjalista, który chce profesjonalnie podejść do zdobywania klientów poprzez Social Media, powinien przerobić ten kurs online. Tym bardziej powinna to zrobić każda stylistka rzęs i brwi, aby jej profil firmowy nie wyglądał monotonnie i nie składał się wyłącznie ze zdjęć prac, które już dawno nie przyciągają nowych klientów.

DSC_6104_edited.png
Kopia Kopia Synergy2021NV! (17).png

Nie jestem zainteresowana ofertą kursu.