KURS ONLINE:

okładki (2).png
Przechwytywanie.PNG

STYLISTKO!

Czy zdarza się, że Klientka zwraca uwagę na to, że rzęsy zbyt krótko się trzymają?

A może sama zauważyłaś, że Twoje aplikacje mogłyby być trwalsze ale nie wiesz gdzie szukać przyczyny problemu?

Przygotowałam ten Mini Kurs z myślą o wszystkich Stylistkach Rzęs, które borykają się z problemem niskiej trwałości wykonywanych aplikacji. To zbiór 20 praktycznych i stosowanych przeze mnie w codziennej pracy zasad, które sprawią, że każda aplikacja będzie wyjątkowo trwała oraz dopracowana w najmniejszym szczególe. Nauczę Cię prawidłowo przygotowywać rzęsy do aplikacji. Dowiesz się jakie są podstawowe zasady pracy z klejem. Pokażę jak stworzyć spójne i trwałe powierzchnie łączenia.

Polecam ten Kurs każdej Stylistce bez względu na staż pracy - te zasady naprawdę zmienią całkowicie Twoje podejście do stylizacji rzęs.

"

Projekt bez tytułu.png

- Nadia Poliszczuk

Dlaczego warto ukończyć kurs

"20 zasad trwałej aplikacji rzęs"?

TRWALSZE APLIKACJE

Zwiększysz trwałość wykonywanych aplikacji nawet o 30%. To spowoduje, że klientki będą do Ciebie wracać jedynie po to aby uzupełnić świetnie wykonaną aplikację. Nigdy więcej reklamacji z powodu słabej trwałości aplikacji!

ZADOWOLONE KLIENTKI

Zadowolona Klientka to Twoja najlepsza reklama, a nie ma lepszego sposobu na uszczęśliwienie Klientki niż trwała i piękna stylizacja. Spodziewaj się pytań o to czy zmieniłaś klej - Twoje stylizacje będą tak trwałe, że Twoje Klientki od razu zauważą różnicę!

CERTYFIKAT

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz Certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności i zdobytą wiedzę. Pamiętaj, że certyfikaty i nowe umiejętności są podstawą do podnoszenia cen Twoich usług, a co za tym idzie do większych zarobków.

Przechwytywanie.PNG

Z czego składa się Kurs?

20 mini lekcji tematycznych

Każda tytułowa zasada jest szczegółowo omówiona przez Prowadzącą podczas mini lekcji. Jeżeli w trakcie kursu pojawią Ci się jakiekolwiek pytania dotyczące materiału zawartego w danej lekcji wtedy możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, a nasza Specjalistka udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Zeszyt ćwiczeń

Po opłaceniu kursu otrzymasz od nas dostęp do platformy szkoleniowej Synergy oraz plik z zeszytem ćwiczeń, który będzie bardzo pomocny w trakcie przerabiania materiału szkoleniowego. Możesz go wydrukować i korzystać z niego do woli aby notować najważniejsze dla Ciebie rzeczy, a także ćwiczyć w praktyce to co zawarte jest w merytorycznej części kursu.

Sprawdź co o naszych szkoleniach

mówią Stylistki:

Opinie naszych Kursantek są dla nas bardzo ważne.

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i dużoooo wiedzy! Duża dawka wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Najlepsza inwestycja.

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie!

A jak się rozwijać to właśnie w Synergy Kurs przerósł moje najśmielsze oczekiwania, dawka wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej - nie do opisania! Polecam.

Bardzo polecam kursy i webinary online z których korzystam. Ogrom wiedzy, pomoc Pani Nadii nieoceniona!

Klaudia Świat

Patrycja Bartoszewska